SLUŽBY

Ponúkame široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v najvyššej kvalite.
SPRÁVA SIETÍ Zaoberáme sa návrhom, prevádzkou, správou a údržbou sieťových systémov. Navrhujeme siete presne na mieru konkrétnych užívateľov na základe konkrétnych požiadaviek. V prevádzke zabezpečujeme udržiavanie stabilnej siete, aby vďaka nej bežali všetky služby hladko. Spravujeme a monitorujeme jednotlivé zdroje v sieti, zameriavame sa najmä na ich dokonalý load-balancing. V rámci údržby je pre nás prvoradá prevencia, preto priebežne vykonávame opravy, vylepšenia a včasné výmeny jednotlivých prvkov siete.
INFRAŠTRUKTÚRA Počítače, servery, tablety - stali sa neoddeliteľnou súčasťou modernej spoločnosti, sú všade vôkol nás. Značka easyWEB je zárukou, že infraštruktúra, ktorú našim partnerom navrhujeme, poskytuje maximálny komfort a úžitok pri optimálnych obstarávacích a zároveň čo najnižších prevádzkových nákladoch. Hlavná priorita je poskytovanie pocitu istoty = základná pridaná hodnota spolupráce.
APLIKÁCIE Poskytujeme riešenia, vďaka ktorým uľahčujeme prácu ľuďom. Zjednodušujeme procesy, optimalizujeme work-flow. Produkty, ktoré využívajú spokojní zákazníci vo viacerých krajinách EU: Skyberg CMS, Skyberg CRM, Skyberg Service Ticket Portal (STP). Pre realizáciu projektov nasadzujeme vlastné softwarové riešenia, čo nám umožňuje presne prispôsobiť výsledok potrebám klienta.
 
 
Máte otázky?
Kontaktujte nás

 

Email:
info@easyweb.sk

easyWEB s. r. o.

Šoltésovej 1995
911 01 Trenčin
 áno súhlasím v budúcnosti s prijímaním marketingových emailov
 
 
LET US MAKE YOUR LIVES EASIER
©easyWEB s.r.o. 2014